AllJobs.md

Все поля объязательны для заполнения

Muncitori sectia producere garduri
Название компании: Tribus Prim S.R.L
Город: Унгены
Контактное лицо: violeta
Телефон: 022011025 , 068909945
E-mail: hr.tribus@gmail.com

О вакансии
Должность: Muncitori sectia producere garduri
Категория: Разнорабочие, грузчики
Описание вакансии: Post Vacant în secția de producere a panourilor de gard din tabla metalica. (Secția de laminare)

Candidatul potrivit:
1) Este atent la detalii și milimetri. Orice element din comanda trebuie sa fie produs in mm cu mm fara deteriorarea lui.
2) Orientat spre rezultat și randament maxim.
3) Experiență într-un domeniu asemănător.
4) Abilitatea de putea învăța ceva nou.
5) Dorința de creștere în carieră.
6) Capacitatea de a lucra în Echipa. GT

Responsabilități:
1) Operator la utilaje performante de producere a gatului din tabla in rulouri. Setare, reglare și alimentarea utilajului cu tabla.
2) Pregătirea comenzii conform actului de producere cu toate elementele.
3) Operații de găurire, taiere și șlefuire.
4) Asamblarea panourilor din elementele produse.
5) Evidenta materialului in jurnalul de lucru.
6) Menținerea ordinii în zona de lucru.

Ce oferim:
1) Salariu motivant de la 10000 - 20000+ din volumul de lucru și posibilitatea de creștere in carieră la sef de secție, sef de producere.
2) Pachet social deplin.
3) Instruire la utilaje noi.
4) Autonomie la locul de munca.
5) Echipament și Scule performante de lucru.
6) Bonusuri pentru Excelenta și Profesionalism.
7) Colectiv prietenos și profesionist.
График работы: Полный рабочий день
Зарплата: По договорённости
Дополнительные требования к соискателю
Образование: Любое