AllJobs.md

Все поля объязательны для заполнения

Manager vânzări
Название компании: Vioser Consulting SRL
Город: Кишинев
Контактное лицо: Viorica R
Телефон: 069285557
E-mail: contact@vioser.md

О вакансии
Должность: Manager vânzări
Категория: Продажи
Описание вакансии: Echipa VIOSER caută un coleg sau colegă cu multă multă energie pozitivă, plin(ă) de pasiune în ceea ce face și care dorește să contribuie la realizarea misiunii companiei. Funcția pe care o va ocupa este de MANAGER VÂNZĂRI în cadrul activității de organizare evenimente și instruiri!

Dacă ai experiență în vânzări, pasiune pentru comunicare și atingere de rezultate, dorința de a contribui la dezvoltarea educației în domeniul antreprenoriatului și fiscal-contabil din Republica Moldova, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Cerinte:
- Experiență în vânzări;
- Abilități excelente de comunicare și prezentare a serviciilor;
- Creativitate și energie pozitivă;
- Atingerea obiectivelor stabilite.

Oferim:
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă de oameni frumoși și dinamici;
- Dezvoltare profesională continuă;
- Mediu de activitate plăcut și pozitiv.

Pentru mai multe detalii contactează-ne la 069285557 sau trimite CV-ul la contact@vioser.md sau director@vioser.md

VIOSER-Misiuni îndeplinite la superlativ
График работы: Полный рабочий день
Зарплата: По договорённости
Дополнительные требования к соискателю
Образование: Любое